Hazai pályán kapott ki a Szeged a Győrtől: Szeged-Csanád GA–ETO FC Győr 0–1 (0–0)

Az NB II 37. fordulójában a püspöki csapat a 79. percig tartott a 0–0-as döntetlent.
Kovács M. Norbert

2022. május 15. 19:13

Kikapott a Szeged a Győrtől a másodosztályú magyar bajnokságban vasárnap délután a Szent Gellért Fórumban. A két csapat a meccs nagy részében nem bírt egymással, így az első és egyben utolsó gólt későn, csak a 79. percben sikerült rúgni a vendégeknek. Klausz elé pattant egy passzkísérlet, aki 11 méterről talált a szegedi kapuba.

A mérkőzésről a Szeged-Csanád Grosics Akadémia hivatalos oldalán szöveges közvetítés olvasható, itt.

A bajnokságot biztosan a negyedik helyen zára a Szeged, az utolsó fordulót pedig a Nyíregyháza otthonában játsszák.